logo_cwk-instalacje

 

Montaż klimatyzacji

Montaż klimatyzacji Poznań

Profesjonalnie, kompleksowo i w konkurencyjnej cenie – CWK Instalacje oferuje zakładanie klimatyzacji wraz z dostarczeniem sprzętu. Działamy na terenie Poznania i okolic. Jeśli szukasz fachowców, którzy w prawidłowy sposób i niedrogo założą klimatyzację w Twoim domu lub firmie, doskonale trafiłeś. Realizujemy usługę montażu w domach, mieszkaniach, apartamentach, a także obiektach użyteczności publicznej i przestrzeniach komercyjnych (np. biuro, serwerownia). Co ważne – udzielamy gwarancji na wykonane prace! Zadzwoń, zapytaj o cenę montażu i umów się już dziś na zakładanie klimatyzacji.

Instalacja klimatyzacji Poznań

Klimatyzatory coraz częściej pojawiają się w naszym otoczeniu. To już nie tylko sposób na złagodzenie ekstremalnych temperatur, ale również zapewnienie czystego powietrza i odpowiedniej wentylacji w miejscach przebywania ludzi. Jest sposobem na poprawę jakości życia i zwiększenie wydajności pracy. Podstawą prawidłowego działania klimatyzacji jest jej montaż, dlatego zakładanie klimatyzacji należy powierzyć profesjonalistom z doświadczeniem. Tylko właściwy montaż klimatyzacji gwarantuje wydajną i efektywną pracę całego systemu. Nasi wykwalifikowani fachowcy zwracają uwagę na wszelkie istotne szczegóły mające wpływ na działanie klimatyzacji, dzięki czemu zyskują Państwo pewność, że będą w pełni zadowoleni, a urządzenia będą pracować bezawaryjnie.

Zakładanie klimatyzacji Poznań

Instalacja klimatyzacji tradycyjnej typu split lub multisplit, polega na połączeniu jednostki zewnętrznej (agregatu) z jednostką bądź jednostkami wewnętrznymi (nadmuchem) linią freonową, linią odprowadzenia skroplin, kablem sterującym oraz zasileniem elektrycznym układu. Specyfika każdego montażu jest inna i wymaga zróżnicowanych technik działania oraz użycia właściwych materiałów. Nie musisz znać się na tym, jak zamontować klimatyzację, bo wszystkim zajmujemy się my. Po ustaleniu wszelkich szczegółów związanych z wyborem urządzenia, kosztorysem usługi oraz uzgodnieniem terminu, przystępujemy do właściwego montażu. W ofercie posiadamy klimatyzatory różnych marek, co ważne na proponowane urządzenia posiadamy autoryzację producenta, co uprawnia nas do udzielania gwarancji na sprzęt. Przebieg prowadzonych przez nas prac ramowo można opisać w następujący sposób:

·         zakładamy jednostkę wewnętrzną,

·         wyprowadzamy instalację chłodniczą i elektryczną za pomocą wykonanego otworu w ścianie (otwór ma średnicę około 65 mm),

·         instalujemy system gwarwitacyjnego odpływu skroplin,

·         montujemy jednostkę zewnętrzną,

·         łączymy instalację chłodniczą z jednostką zewnętrzną,

·         przeprowadzamy testy działania i próbę szczelności przewodów,

·         przeszkolenie klienta w zakresie obsługi klimatyzacji oraz udzielenie wskazówek na temat czyszczenia i konserwacji.

·         wszystkie nasze prace wewnątrz pomieszczeń wykonujemy przy użyciu odkurzacza.

Na każdym etapie dbamy o czystość i estetykę prac. Zastane w pomieszczeniach meble i przedmioty przykrywamy folią, by uniknąć ich zabrudzenia.

Montaż klimatyzacji w Poznaniu - koszt

Okazuje się, że klimatyzacja w domu nie jest już czymś luksusowym i zarezerwowanym wyłącznie dla nielicznych. Nasza firma oferuje tani montaż przy zachowaniu najwyższej jakości prac. Każdorazowo indywidualnie wyceniamy zlecenia, biorąc pod uwagę:

·         długość linii chłodniczej – najdroższym elementem są rury miedziane, a im większa liczba metrów, tym wyższy koszt, dodatkowo potrzebujemy kabli i materiałów budowlanych,

·         sposób montażu linii chłodniczej (w maskownicach, bruzdach, ścianie, suficie podwieszanym, podłodze),

·         umiejscowienie jednostki zewnętrznej,

·         konieczność użycia rusztowania lub dźwigu oraz związane z tym zabezpieczenie prac na wysokości,

·         wykorzystanie dodatkowych elementów, np. zabezpieczeń przeciwpożarowych czy pompki skroplin.

Na każdym etapie dbamy o czystość i estetykę prac. Zastane w pomieszczeniach meble i przedmioty przykrywamy folią, by uniknąć ich zabrudzenia.

Polecanym przez nas rozwiązaniem jest zakup klimatyzatora wraz z usługą montażu realizowaną przez naszych fachowców. Jest to sposób na uzyskanie najbardziej korzystnej ceny. W przypadku zakupu na osobę prywatną usługa objęta jest 8% podatkiem VAT zamiast 23%.
Drugim sposobem na obniżenie kosztu montażu jest wybór firmy działającej lokalnie, bo odpadają koszty dojazdu. Dlatego jeżeli mieszkasz w Poznaniu lub okolicach, wybierz nas. Zapewniamy darmową wycenę klimatyzacji, wystarczy do nas zadzwonić lub napisać i przedstawić czym jesteście Państwo zainteresowani. Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi – Montaż klimatyzacji Poznań!

Montaż klimatyzatora Poznań

W Poznaniu mamy do czynienia z efektem miejskiej wyspy ciepła, co oznacza, że w okresie letnim poznaniacy doświadczają dużo wyższych temperatur niż mieszkańcy terenów podmiejskich. Jeśli temperatura wewnątrz pomieszczenia przez kilka godzin przekracza 30 stopni Celsjusza, ludzki organizm nie ma możliwości się zregenerować. Jest to argument zdecydowanie przemawiający za zakładaniem klimatyzacji w domach, mieszkaniach i biurach. Montaż klimatyzacji w Poznaniu (wszystkie dzielnice miasta, w tym m.in.: Jeżyce, Winogrady, Wilda, Centrum, Rataje, Morasko, Junikowo) wykonujemy przez cały rok. Dlaczego warto wybrać nas? Mamy doświadczenie, duży wybór sprzętu w niskich cenach, mamy odpowiednie uprawnienia i kwalifikacje nadane przez producentów klimatyzatorów – dzięki czemu możemy zaoferować gwarancję na nasze usługi – bo cieszymy się pozytywnymi opiniami klientów i dlatego, że działamy blisko Ciebie – w Poznaniu i okolicznych miejscowościach. Wykonujemy również usługę przeniesienia klimatyzatora w inne miejsce, napełnianie klimatyzacji, diagnozę problemów, naprawy, zapewniamy także serwis i czyszczenie urządzeń. Zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy, e-mail lub telefonicznie. Montaż klimatyzacji Poznań i okolice!