logo_cwk-instalacje

O nas słów kilka…

Przede wszystkim jakość

Firma CWK-SYSTEM, właściciel marki CWK Instalacje wyróżnia się indywidualnym podejściem zarówno do klienta komercyjnego jak i indywidualnego. Staramy się budować zaufanie poprzez edukację naszych klientów. Poświęcamy sporo czasu na poznanie potrzeb interesantów przedstawiając im finalnie wszystkie możliwe rozwiązania. Dla ułatwienia podjęcia decyzji przedstawiamy zalety i wady danego rozwiązania.

Wszystko to sprawia, że możemy pochwalić się sporą ilością zadowolonych klientów oraz zyskiwać kolejnych z Państwa polecenia, co nas bardzo cieszy.

Wykonując prace montażowe stosujemy materiały wysokiej jakości oraz materiały ochronne by jak najlepiej zabezpieczyć Państwa wnętrza. Jako jedni z nielicznych udzielamy gwarancji na wykonany montaż. Prowadząc serwis oraz prace naprawcze korzystamy z części zamiennych sprawdzonych producentów. Wszystko to poparte wiedzą i doświadczeniem zapewnia stabilną współpracę

Wiedza poparta doświadczeniem

Nasza specjalizacja to montaż oraz serwis:

 – systemów klimatyzacyjnych

– urządzeń chłodniczych

– urządzeń wentylacyjnych

– pomp ciepla

– sterowania i automatyki chłodniczej

CWK Instalacje oferuje państwu następujące usługi w zakresie chłodnictwa, klimatyzacji i wentylacji:

– PROJEKT

– MONTAŻ

– SERWIS

– DORADZTWO

– SPRZEDAŻ URZĄDZEŃ

Prowadzimy współpracę z biurami projektowymi, co pozwala na obsługę inwestycji już na wczesnym etapie. Kompleksowy zakres usług znacznie przyspiesza inwestycję a także skraca czas jej realizacji. Doradzamy w doborze urządzeń. Prowadzimy własną sprzedaż sprzętu chłodniczo – klimatyzacyjnego proponując różne warianty cenowe. Jako autoryzowany przedstawiciel prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Jako nieliczni udzielamy 2-letniej gwarancji na montaż co zapewni Państwu spokój podczas użytkowania sprzętu.